Müşteri Memnuniyeti Anket Formu
 


OtomuBul GPS, Uydu(GPS) tabanlı bir araç takip sistemi dir. Tamamen Türk Mühendislerince Tübitak-Tekgeb'de tasarlanmış ve Türkiye'de üretilmektedir.


OtomuBul GPS

Uydu(GPS) Bazlı Araç Takip Sistemi

  1. Araçlara takılan bir kutu
  2. Harita ve
  3. Yazılımdan oluşmaktadır.

Aracınıza monte edilen GPS alıcısı ile GPS uyduları aracılığıyla aracınızın konum bilgisi tespit edilir ve bu konum bilgisi, içinde GSM operatörünüzün sim kartı bulunan diğer kutu ile GSM şebekesi yardımıyla ve GPRS aracılığıyla merkezdeki harita üzerine düşer. Merkezdeki yazılım aracılığıyla araçlarınızı bu harita üzerinden izler ve filonuzu yönetirsiniz.

Veri iletimini son teknoloji GPRS ile sağlayan OtomuBul GPS size, SMS ile veri iletimi sağlayan eski teknoloji cihazlara kıyasla 750 kata varan tasarruf sağlar.

OtomuBul GPS Araçlarınızın:

  1. O anki konumunu 5 metre yanılmayla ve sokak detayında izlemenizi
  2. O anki hızını
  3. İstediğiniz zaman aralığı tanımlayarak geçmişte nerelere gittiğini
  4. Tanımladığınız zaman aralığında hangi hızlarla seyrettiğini
  5. Tanımladığınız zaman aralığında güzergahını çizgi olarak görmenizi sağlar.
Araçlarınızın veri gönderme sıklığını yazılımı kullanarak kolaylıkla ayarlayabilirsiniz.

OtomuBul GPS ile araçlarınızı takip etmekle kalmaz, aynı zamanda bilgisayarınızdan SMS(Kısa Mesaj) göndererek motorunu dahi durdurabilirsiniz. (Bunun için montajın uygun bir şekilde yapılmış olması gerekmektedir)

Sistemin en büyük avantajlarından biri haritalarıdır. Dünyanın en büyük harita firmaları ve Türkiye'nin en köklü harita firması İki Nokta işbirliğiyle çok kaliteli, detaylı ve güncel haritalara sahiptir OtomuBul GPS.

OtomuBul'un bir diğer avantajı web tabanlı olmasıdır. Bu, değerli müşterilerimize araçlarını mekana bağlı olmaksızın izlemelerini sağlar. Internet'e herhangi bir yerden bağlanmak suretiyle araçlarını takip edebilirler. Tatilde, yurtdışı seyahatte nerede olurlarsa olsunlar…

OTOMUBUL GPS KULLANIM KILAVUZU

PDF
(1,0 MB)
ZIP(WORD)
(1,5 MB)

 

HABERLER


Referanslarımız gün geçtikçe artıyor

OTOMUBUL GPS
KULLANIM KILAVUZU

JAVA 'yı yüklemek için tıklayınız.

 
 
 
   
  © 2003-2005 - MobiArts Site Created By | İletişim